Werken in hét hipste bioconcept van heel het land?

Solliciteer vandaag!

Vacatures

Het DNA van Origin'O

Groen hart voor bio

Mens & natuur staan centraal bij Origin'O. We werken met lokale producten en houden onze ecologische voetafdruk zo laag mogelijk. Samen met onze medewerkers werken we volop aan een groene wereld.

Teamwork makes the dream work!

We hebben stuk voor stuk toppers in ons team. Van echte foodies tot bio-maniacs. De sterkte van onze teams ligt in de diversiteit. Iedereen heeft z'n eigen specialiteit. En hoe leuk is het niet om die door te geven aan onze klanten?

Hét hipste bio winkelconcept in België

Je kiest voor het strafste en leukste bioconcept in België. Topproducten van de hoogste kwaliteit pronken in onze winkelrekken. In de open keuken domineert de geur van onze overheerlijke dagverse gerechten. Een leuker en karaktervol bioconcept bestaat er niet in België.

Kom je bij ons team?

Siobhan Dolezal

reflectief - intuïtief - creatief - hulpvaardig - empathisch - efficiënt - doelgericht

Djuli

Fotograaf - blogger - food lover - vegan

Rik Venken

humor - sociaal - gezonde geest in een gezond lichaam

Kafiye

klantvriendelijk - behulpzaam - betrouwbaar

Lukas

analytical mind – objective reasoning – balance - fairness and justice - info junkie

Karin

regelaar - behulpzaam - intuïtief - empathisch - leergierig - creatief

Love your job

Winkels18
Opgericht in 2006
Werknemers+100
Steenweg op Deinze 150
9810 Nazareth
België
Uitbreidingsstraat 392
2600 Berchem
België
T: 03 218 94 60
E: berchem@origino.be
Avenue Fonsny 47
2060 Brussel
België
T: 02 526 93 53
E: midi@origino.be
Mariakerksesteenweg 34
9031 Drongen
België
T: 09 227 07 52
E: drongen@origino.be
Kortrijksesteenweg 148
9000 Gent
België
T: 09 221 37 45
E: gent@origino.be
Craenendonck 5
3000 Leuven
België
T: 016 23 67 18
E: Leuven@origino.be
Brusselsesteenweg 303
3090 Overijse
België
T: 02 731 66 45
E: overijse@origino.be
Oude stadenstraat 15
8800 Roeselare
België
T: 051 67 01 41
E: roeselare@origino.be
Sint-jobsplein 12
1180 Ukkel
België
T: 02 372 39 78
E: ukkel@origino.be
Henri Lebbestraat 51
8790 Waregem
België
T: 056 61 71 21
E: waregem@origino.be
Middelburgstraat 1
1170 Watermaal-Bosvoorde
België
T: 02 662 16 93
E: watermaal.bosvoorde@origino.be
Tomberg 199
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
België
T: 02 771 53 03
E: sintlambrechtswoluwe@origino.be
Industrielaan 3
8820 Torhout
België
T: 050 22 20 97
E: torhout@origino.be
Guffenslaan 96
3500 Hasselt
België
T: 011 93 30 17
E: hasselt@origino.be
Cantersteen – 1000 Brussel (Galerij Ravenstein)
1000 Brussel
België
T: 025 13 71 73
E: ravenstein@origino.be
Oudstrijderslaan 87
1950 Kraainem
België
T: 02 725 05 55
E: kraainem@origino.be
Houtmarkt
9300 Aalst
België
T: 053 22 01 26
E: info@origino.be
Steenweg 10-12
1652 Alsemberg
Afghanistan
E: info@origino.be
Powered by Jobtoolz